PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115214}
7,2 58 548
ocen
7,2 10 1 58548
6,3 15
ocen krytyków
Pręgi
powrót do forum filmu Pręgi

Na mnie największe wrażenie zrobiła gra Żebrowskiego, pomysły żeby upodobnić go do jego ojca -świetne (np. szorowanie), doceni któs kto sam łapie się na tym jak bardzo w pewnych rzeczach jest do swojego staruszka podobny. Podobała mi się też scena z recytacją, może trochę kiczowata ale na +. Ogólnie - bardzo bardzo dobry.

ocenił(a) film na 1
marcinj

'pomysły żeby upodobnić go do jego ojca -świetne'
jezeli choc raz bys otwarla ksiazke o psychologii, to bys calkowicie zmienila zdanie. te wlasnie sceny o ktorych piszesz ukazaly niezwykle powierzchowne podejscie pani piekorz do tematu (podejrzewam, ze inaczej nie umie, chyba ze robi filmy pod publiczke)

ocenił(a) film na 10
simonoc

Tylko ile osób zrozumie "psychologiczne" podejście?
To co jest w filmie pokazane jest jasno zrozumiałe dla każdego (np dla mnie socjologa), może niektóre sceny są przejaskrawione. Poza tym każdy film jest robiony w pewnym sensie 'pod publiczkę' chyba że trafił od razu do szuflady.
Jestem facio -- nie kobitka :)

ocenił(a) film na 1
marcinj

sorki, kazdy czasem moze byc zmeczony, nie? :)
I wlasnie to przejaskrawienie mnie najbardziej w tym drazni. Poza tym kazda sztuka, kora jest adresowana do mas nie ma w rzeczywistosci wiele do zaoferowania. Szybko prxzemija, jak ten film, a jeszcze niedawno wszyscy krzyczeli o oskarze, smiechu warte.

simonoc

zgadza się, film przeciętny, wpisuje się doskonale w nurt płytkiego polskiego kina, chociaż rzeczywiście na początku zapowiada się ciekawie, ale kończy się nudnie, płyko, najbardziej mnie drażni to takie tanie moralizatorstwo tego filmu, ale widać że w epoce dominacji oper mydlanych większy wysiłek intelektualny jest niewskazany,
od strony technicznej film natomiast zrobiony bardzo poprawnie moim zdaniem, ale brakuje głębszej treści - ogólnie więc słabiutki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones